مشاهده خبر

اعمال محدودیت‌‎های ترافیکی همزمان با مراسم هشتم محرم در زنجان

عقیل مهدیون اظهار کرد: امسال نیز مطابق سنوات گذشته محدودیت‌های ترافیکی همزمان با مراسم هشتم محرم در شهر زنجان اعمال می‌شود.

وی با اشاره به اینکه از ساعت هشت صبح روز پنج شنبه هشتم محرم محدودیت ترافیکی اعمال خواهد شد، تصریح کرد: با اجرای محدودیت‌های ترافیکی، میدان پانزده خرداد تا میدان عقاب مسدود خواهد شد.

مسئول واحد انتظامات حسینیه اعظم زنجان ادامه داد: در روز برگزاری مراسم همه کوچه‌های منتهی به خیابان امام نیز مسدود است.

این مسئول در ادامه از مسدود بودن خیابان خیام، فردوسی، کوچه‌های منتهی به خیابان فردوسی همزمان با مراسم هشتم محرم در زنجان خبر داد و گفت: همچنین از خیابان طالقانی از مقابل بنای ذوالفقاری، خیابان زینبیه تا سبزه‌میدان و کوچه‌های منتهی به خیابان طالقانی مسدود خواهد شد.

وی در ادامه تعداد انتظامات روز هشتم محرم را 800 نفر اعلام کرد و گفت: جلسات هماهنگی با خادمانی که در روز مراسم هشتم محرم و یا دهه محرم فعالیت خواهند کرد، برگزار شده است.

مسئول انتظامات حسینیه اعظم زنجان با بیان اینکه از دو ماه گذشته 10 جلسه هماهنگی با حضور انتظامات در قالب جلسات توجیهی برگزار شده است، تصریح کرد: از موضوعات مورد تاکید در این جلسات تکریم عزاداران، تامین امنیت مراسم و نظم بوده است.

مهدیون با بیان اینکه در واحد انتظامات برادران 500 نفر و در واحد خواهران نیز 300 نفر فعالیت خواهند کرد، گفت: امیدواریم امسال نیز با فعالیت خادمان و همکاری مردم ولایتمدار استان زنجان، مراسم باشکوهی در سوگ امام حسین (ع) و یاران ایشان داشته باشیم.

تاریخ انتشار : 1394/07/29 - 8:31
مراسم سخنرانی وعزاداری دهه اول محرم
وب سایت مقام معظم رهبری
وب سایت ریاست محترم جمهور
طراحی و اجرا: شرکت آداک                            كليه حقوق این وب سایت براي مسجد زینبیه اعظم زنجان محفوظ است