مشاهده خبر

فعالیت 95 اکیپ جمع‌آوری نذورات در مراسم یازدهم محرم/ امکان پرداخت نذورات از طریق تلفن فراهم است

فرید احدیان اظهار کرد: امسال نیز مطابق سنوات گذشته مراسم هشتم با حضور خیل عاشقان اهل بیت (ع) برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه طبق برنامه این مراسم از ساعت 14 عصر فردا از مقابل مسجد زینبیه اعظم زنجان به سمت امامزاده سید ابراهیم (ع) برگزار می‌شود، تصریح کرد: 950 نفر خادم افتخاری در قالب اکیپ‌هایی نسبت به هدایت دسته، انتظامات، صوت، نذورات و ..اقدام و همچنین بیش از 400 نفر نیز به صورت غیرمستقیم در این دسته عزاداری فعالیت خواهند کرد.

مدیر اجرایی زینبیه اعظم زنجان در ادامه با اشاره به نحوه جمع‌آوری نذورات مسجد زینبیه اعظم زنجان افزود: امسال 95 اکیپ به صورت ثابت و سیار نذورات را جمع‌آوری می‌کنند.

این مسئول با اشاره به اینکه 25 اکیپ به صورت ثابت و 70 اکیپ به صورت سیار اقدام به جمع‌آوری نذورات می‌کنند، گفت:چهار اکیپ سیار نیز نسبت به جمع‌آوری نذورات خانم‌ها اقدام خواهند کرد.

وی با اشاره به اینکه همه خادمان فعال در بخش‌های انتظامات و همچنین بخش جمع‌آوری نذورات دارای کارت ویژه زینبیه اعظم هستند، از مردم استان خواست: نذورات خود را به اکیپ‌های دارای کارت زینبیه اعظم زنجان تحویل دهند.

احدیان همچنین از فراهم شدن امکان پرداخت نذورات به صورت تلفنی خبر داد و گفت: هر شخص با شماره‌گیری #10*7*733* و  # 710 *733*می‌تواند، نذورات خود به زینبیه اعظم زنجان را اهدا کنند.

این مسئول  خاطر نشان کرد:همچنین شماره حساب 0201226846003 نزد بانک ملی به شناسه 574536 نیز برای واریز نذورات نقدی مردم اختصاص یافته است.

وی ادامه داد: در برگزاری دسته عزاداری زینبیه اعظم زنجان که در روز یازدهم ماه محرم برگزار می‌شود، صدا و سیما، نیروی انتظامی و حسینیه اعظم زنجان این مسجد را یاری می‌کنند.

مدیر اجرایی زینبیه اعظم زنجان در ادامه با اشاره به برنامه‌های اجرایی شده در زینبیه اعظم زنجان طی 10 روز نخست ماه محرم اضافه کرد: مراسم عزداری این مسجد از همان روز نخست محرم و هر شب از ساعت 21 تا 24 برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه سخنران مراسم عزاداری سیدیعقوب موسوی است، افزود: همچنین هر روز مراسم سینه‌زنی و مداحی در زینبیه اعظم زنجان برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

تاریخ انتشار : 1394/08/02 - 17:48
مراسم سخنرانی وعزاداری دهه اول محرم
وب سایت مقام معظم رهبری
وب سایت ریاست محترم جمهور
طراحی و اجرا: شرکت آداک                            كليه حقوق این وب سایت براي مسجد زینبیه اعظم زنجان محفوظ است