مشاهده خبر

پخش 425 دقیقه مراسم یازدهم محرم از شبکه‌های ملی و بین‌المللی

مرتضی صفری اظهار کرد: یازدهم محرم، یوم‌الزینب و تجلی عشق و دلدادگی به حضرت زینب (س)، امسال نیز با حضور مومنان و عزاداران حسینی به حماسه‌ای ماندگار تبدیل شد.

وی با اشاره به اینکه مردم ولایت‎‌مدار استان زنجان بار دیگر با حضور پرشور خود در دسته بزرگ عزاداری زینبیه  اعظم زنجان، عشق و ارادت و دلدادگی خود به سالار شهیدان را به منصه ظهور گذاشتند، اضافه کرد: در همین راستا رسانه استانی نیز این مراسم را به نحو مطلوبی پوشش داد.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان با اشاره به اینکه امسال این مراسم با استقرار تجهیزات مختلف از قبیل واحد سیار تلویزیونی‌، واحد و ماکروویو پرتابل، دستگاه SNG ، 19 دوربین تصویربرداری و ... پوشش داده شد، اضافه کرد: همه این تجهیزات در مسیر دسته عزاداری از زینبیه اعظم تا امامزاده سیدابراهیم(ع) و بهره‌گیری از یک فروند بالگرد ویک دستگاه دوربین پرنده (کوادکم) برای تصویربرداری هوایی، پوشش درخور و شایسته‌این مراسم استفاده شد.

این مسئول خاطر‌نشان کرد: صدا و سیما با بهره‌گیری از امکانات خود توانست، بار دیگر عظمت و شکوه عزاداری‌های مردم مومن زنجان را به نمایش بگذارد.

صفری گفت: در مجموع این مراسم باشکوه از ساعت 14 و 30 دقیقه ظهر تا اذان مغرب به مدت 200 دقیقه از شبکه استانی سیمای مرکز زنجان (اشراق) به صورت زنده پخش شد.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان ادامه داد: در همین راستا شبکه‌های سراسری رسانه ملی از  جمله شبکه‌های دو، سه، شما، خبر، الکوثر، سحر، جام جم  و قران  نیز در مجموع به مدت 425 دقیقه به صورت زنده این عشق و دلدادگی مردم استان به اهل بیت (ع) را پوشش دادند.

وی تصریح کرد: همچنین رادیو استانی زنجان هم به طور همزمان این مراسم عزاداری را به صورت زنده و به مدت 200 دقیقه به استماع محبان اهل بیت (ع) رساند.

تاریخ انتشار : 1394/08/04 - 20:11
مراسم سخنرانی وعزاداری دهه اول محرم
وب سایت مقام معظم رهبری
وب سایت ریاست محترم جمهور
طراحی و اجرا: شرکت آداک                            كليه حقوق این وب سایت براي مسجد زینبیه اعظم زنجان محفوظ است