مشاهده خبر

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان زنجان:
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان تأکید کرد
لزوم استفاده از ظرفیت زینبیه اعظم زنجان در راستای ترویج فرهنگ اهل بیت
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان با اشاره به هماهنگی به عمل آمده درر استای برپایی موکب اربعین با همکاری زینبیه اعظم زنجان بر لزوم استفاده از ظرفیت زینبیه اعظم زنجان در راستای ترویج فرهنگ اهل بیت (ع) تأکید کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، حجت‌الاسلام جعفر جنتی ظهر امروز در بازدید از زینبیه اعظم زنجان اظهار کرد: اداره کل اوقاف و امور خیریه استان زنجان در راستای استفاده از ظرفیت موقوفات اقدامات متعددی انجام می‌دهد.

وی با اشاره به اینکه یکی از موضوعات مورد توجه توسط این نهاد بهره‌گیری از ظرفیت بقاع متبرکه در راستای ترویج سنت حسنه وقف است، بیان کرد: اقدامات بسیاری در این بخش طی سنوات گذشته انجام شده، اما هم اکنون نیز به دنبال توسعه موقوفات از طریق رایزنی با ادارات مختلف و استفاده از ظرفیت آنها هستیم.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان در ادامه به روند بازدید از زینبیه اعظم زنجان اشاره کرد و گفت: در راستای حل بهتر مشکلات این مسجد با هیأت امنا جلسه مشترکی تشکیل شد.

وی با اشاره به هماهنگی به عمل آمده با هیأت امنای مساجد در راستای برپایی موکب در اربعین و استفاده از ظرفیت زینبیه اعظم زنجان در این بخش گفت: هماهنگی برای دسته عزاداری و روزهای محرم، صفر و مراسم‌های برگزارشده در این ایام از جمله موضوعاتی بود که در این جلسه مطرح شد.

وی با تاکید بر استفاده از نیروی جوان به عنوان خادم افتخاری و  بحث آزادسازی فضای مسجد زینبیه اعظم زنجان گفت: این مکان محل تجمع عاشقان خاندان عصمت و طهارت (ع) و مشتاقان حقیقت است، از همین رو باید از ظرفیت این مکان در ترویج فرهنگ اهل بیت (ع) استفاده کرد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان با اشاره به مراسم عزاداری یازدهم محرم در زینبیه اعظم زنجان گفت: در این روز سالانه خیل مشتاقان اهل بیت (ع) در زینبیه اعظم  زنجان حضور پیدا می‌کنند.

تاریخ انتشار : 1396/06/31 - 23:0
مراسم سخنرانی وعزاداری دهه اول محرم
وب سایت مقام معظم رهبری
وب سایت ریاست محترم جمهور
طراحی و اجرا: شرکت آداک                            كليه حقوق این وب سایت براي مسجد زینبیه اعظم زنجان محفوظ است