مشاهده خبر

برگزاری مراسم اعلان عزا در زینبیه اعظم زنجان

فرید احدیان اظهار کرد: امسال نیز مطابق سنوات گذشته برنامه‌های مختلفی همزمان با ماه‌های محرم و صفر در زینبیه اعظم زنجان برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه یکی از مهم‌ترین برنامه‌های اجرایی در زینبیه اعظم زنجان مراسم اعلان عزا است، تصریح کرد: این مراسم دوشنبه هفته آینده 20 مهرماه برگزار شد.

مدیر اجرایی زینبیه اعظم زنجان با اشاره به اینکه این مراسم با سخنرانی حجت‌الاسلام شیخ حسین مومن و مداحی استاد غلامرضا عینی‌فرد برگزار می‌شود، اضافه کرد: این مراسم از ساعت 21 شب با حضور جمع کثیری از عاشقان امام حسین (ع) و حضرت زینب (س) از سراسر کشور برگزار شد.

احدیان ادامه داد: این مراسم 25 سال است که از سوی مکتب‌الزینب (س) در زینبیه اعظم زنجان با حضور خیل عظیم عزاداران حسینی برگزار می‌شود.

این مسئول با اشاره به اجرای برنامه‌های مختلف مناسبتی در زینبیه اعظم زنجان افزود: فقط در مراسم دسته عزاداری زینبیه اعظم زنجان که مصادف با 11 محرم برگزار می‌شود، 850 خادم فعالیت می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: این خادمین در گروه‌های مختلف از جمله از صوت، حمل احشام، جمع‌آوری نذورات و انتظامات در مسیر حرکت دسته عزاداری زینبیه اعظم خدمت‌رسانی می‌کنند.

تاریخ انتشار : 1394/07/25 - 7:55
مراسم سخنرانی وعزاداری دهه اول محرم
وب سایت مقام معظم رهبری
وب سایت ریاست محترم جمهور
طراحی و اجرا: شرکت آداک                            كليه حقوق این وب سایت براي مسجد زینبیه اعظم زنجان محفوظ است