مشاهده خبر

فراهم شدن امکان پرداخت تلفنی نذورات به زینبیه اعظم زنجان

به گزارش روابط عمومي زينبيه اعظم زنجان؛ فرید احدیان کرد: برنامه‌های اجرایی در زینبیه اعظم زنجان به مناسبت ماه محرم از چند روز قبل از آغاز این ماه اجرایی شده است.

وی با اشاره به برگزاری مراسم اعلان عزا در این مسجد همزمان با آخرین دوشنبه ماه ذی‌الحجه بیان کرد: این مراسم در قالب طشت‌گذاری و با حضور خیل عظیمی از مردم زنجان و با سخنرانی حجت‌الاسلام شیخ حسین مومن و مداحی استاد غلامرضا عینی‌فرد برگزار شد.

مدیر اجرایی زینبیه اعظم زنجان ادامه داد: این مراسم 25 سال است که از سوی مکتب‌الزینب (س) در زینبیه اعظم زنجان با حضور خیل عظیم عزاداران حسینی برگزار می‌شود.

این مسئول با اشاره به اینکه از آغاز ماه محرم نیز برنامه‌های مناسبتی اجرایی در زینبیه اعظم زنجان در حال برگزاری است، اضافه کرد: مراسم عزداری این مسجد از همان روز نخست محرم و هر شب از ساعت 21 تا 24 برگزار می‌شود.

احدیان با بیان اینکه سخنران مراسم عزاداری سیدیعقوب موسوی است، افزود: همچنین هر روز مراسم سینه‌زنی و مداحی در زینبیه اعظم زنجان برگزار می‌شود.

وی با اشاره به حضور باشکوه مردم پایتخت و شور و شعور حسینی در این مراسم اضافه کرد: هر سال تعدادی از مسئولان کشوری نیز برای سخنرانی و همچنین حضور در عزاداری باشکوه مسجد زینبیه اعظم زنجان حضور پیدا می‌کنند که پیش‌بینی می‌شود، امسال نیز این اتفاق بیفتد.

مدیر اجرایی زینبیه اعظم زنجان در ادامه با اشاره به فعالیت قریب به 900 خادم در این مسجد تصریح کرد: مراسم عزاداری باشکوه یازدهم محرم امسال نیز همچون سنوات گذشته از زینبیه اعظم زنجان به طرف امامزاده سید ابراهیم (ع) برگزار خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: این خادمان در گروه‌های مختلف از جمله صوت، حمل احشام، جمع‌آوری نذورات و انتظامات در مسیر حرکت دسته عزاداری زینبیه اعظم خدمت‌رسانی می‌کنند.

مدیر اجرایی زینبیه اعظم زنجان در ادامه با اشاره به اینکه در سال جاری امکان پرداخت نذورات از طریق تلفن همراه برای مردم کشور فراهم شده است، اضافه کرد: همه هموطنان در داخل و خارج از کشور می‌توانند از این امکان استفاده کنند.

این مسئول با بیان اینکه هر شخص با شماره‌گیری #10*7*733* می‌تواند، نذورات خود به زینبیه اعظم زنجان را اهدا کند، افزود: سقف نذورات اهدایی ممکن در هر عملیات واریز 200 هزار تومان است و افراد برای اهدای نذورات بیشتر از این میزان باید عملیات واریز را دوباره انجام دهند.

مدیر اجرایی زینبیه اعظم زنجان تصریح کرد: زینبیه اعظم زنجان برای نخستین بار چند سال گذشته به این سامانه پیوسته و آن را اجرایی کرد.

وی خاطر نشان کرد: همچنین شماره حساب 0201226846003 نزد بانک ملی به شناسه 574536 نیز برای واریز نذورات نقدی مردم اختصاص یافته است.

تاریخ انتشار : 1394/07/26 - 5:15
مراسم سخنرانی وعزاداری دهه اول محرم
وب سایت مقام معظم رهبری
وب سایت ریاست محترم جمهور
طراحی و اجرا: شرکت آداک                            كليه حقوق این وب سایت براي مسجد زینبیه اعظم زنجان محفوظ است