گالری عکساخباراطلاع رسانی

برگزاری نخستین سوگواره عکس محرم در زنجان

واحد فرهنگی زینبیه اعظم زنجان در راستای اهداف تعیین شده خود به جهت توسعه فرهنگی و ترویج فرهنگ عاشورایی نخستین سوگواره ملی عکس زینبیه اعظم زنجان را با همکاری حوزه زنجان به صورت اردویی برای هنرمندان عکاس برگزار می‌کند. دبیر نخستین سوگواره ملی عکس راوی عشق با اشاره به اینکه برای این سوگواره در ۲ بخش حرفه‌ای ( عکاسی با دوربین حرفه‌ای) و بخش مردمی ( عکاسی با تلفن همراه) فراخوان ارسال اثر داده است، اضافه کرد: همه آثار باید مربوط به زینبیه اعظم زنجان و با محوریت پایتخت شور و شعور حسینی در یوم الزینب، دسته عزاداری زینبیه اعظم زنجان، کودکان حسینی در دسته عزاداری زینبیه اعظم، قربانگاه زینبیه اعظم و نذورات زینبیه اعظم باشد. وی ادامه داد: علاقه مندان و عکاسان شرکت کننده باید رزومه کاری خود تا روز جمعه ۳۰ تیرماه جاری به آدرس ایمیل زینبیه اعظم ارسال کنند که دبیرخانه سوگواره از بین شرکت کنندگان، تعداد ۲۰ نفر عکاس را انتخاب و اعلام خواهد کرد.

این سوگواره در ۲ بخش حرفه‌ای ( عکاسی با دوربین حرفه‌ای) و بخش مردمی ( عکاسی با تلفن همراه) فراخوان ارسال اثر داده است و همه آثار باید مربوط به زینبیه اعظم زنجان و با محوریت پایتخت شور و شعور حسینی در یوم الزینب، دسته عزاداری زینبیه اعظم زنجان، کودکان حسینی در دسته عزاداری زینبیه اعظم، قربانگاه زینبیه اعظم و نذورات زینبیه اعظم باشد.

علاقه مندان و عکاسان شرکت کننده باید رزومه کاری خود تا روز جمعه ۳۰ تیرماه جاری به آدرس ایمیل زینبیه اعظم ارسال کنند که دبیرخانه سوگواره از بین شرکت کنندگان، تعداد ۲۰ نفر عکاس را انتخاب و اعلام خواهد کرد.

منتخبین به مدت ۲ روز میهمان سوگواره خواهند بودو ورود و پذیرش عکاسان به شهر زنجان جهت شرکت در این سوگواره از عصر جمعه ۶ مردادماه (عصر عاشورای حسینی) خواهد بود.

عکاسی در روز ۱۱ محرم(یوم الزینب) برابر با شنبه هفتم مرداد ماه و پایان کاری سوگواره در روز ۱۲ محرم برابر با هشتم مرداد ماه تا ساعت ۱۱ ظهر خواهد بود و عکاسان، آثار تولیدی خود را باید تا روز دوشنبه نهم مرادماه به آدرس ایمیل زینبیه اعظم زنجان ارسال کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا