اطلاع رسانی

برگزاری نخستین سوگواره ملی عکس محرم در زنجان کلید خورد

برگزاری نخستین سوگواره ملی عکس محرم در زنجان کلید خورد

دبیر نخستین سوگواره ملی عکس راوی عشق:
برگزاری نخستین سوگواره ملی عکس محرم در زنجان کلید خورد

به گزارش خبرگزاری ایرنا در زنجان- دبیر نخستین سوگواره ملی عکس راوی عشق گفت: برگزاری نخستین سوگواره ملی عکس محرم با انتشار فراخوان آن در زنجان کلید خورد که بر این اساس علاقه مندان می توانند آثار خود را تا ۳۰ تیرماه جاری به آدرس الکترونیکی زینبیه اعظم زنجان ارسال کنند.

فرید احدیان روز چهارشنبه در گفت‌وگو با ایرنا افزود: واحد فرهنگی زینبیه اعظم زنجان در راستای اهداف تعیین شده خود به جهت توسعه فرهنگی و ترویج فرهنگ عاشورایی نخستین سوگواره ملی عکس زینبیه اعظم زنجان را با همکاری حوزه زنجان به صورت اردویی برای هنرمندان عکاس برگزار می‎‌کند.

دبیر نخستین سوگواره ملی عکس راوی عشق با اشاره به اینکه برای این سوگواره در ۲ بخش حرفه‌ای ( عکاسی با دوربین حرفه‌ای) و بخش مردمی ( عکاسی با تلفن همراه) فراخوان ارسال اثر داده است، اضافه کرد: همه آثار باید مربوط به زینبیه اعظم زنجان و با محوریت پایتخت شور و شعور حسینی در یوم الزینب، دسته عزاداری زینبیه اعظم زنجان، کودکان حسینی در دسته عزاداری زینبیه اعظم، قربانگاه زینبیه اعظم و نذورات زینبیه اعظم باشد.

وی ادامه داد: علاقه مندان و عکاسان شرکت کننده باید رزومه کاری خود تا روز جمعه ۳۰ تیرماه جاری به آدرس ایمیل زینبیه اعظم ارسال کنند که دبیرخانه سوگواره از بین شرکت کنندگان، تعداد ۲۰ نفر عکاس را انتخاب و اعلام خواهد کرد.

احدیان با اشاره به اینکه منتخبین به مدت ۲ روز میهمان سوگواره خواهند بود، افزود: ورود و پذیرش عکاسان به شهر زنجان جهت شرکت در این سوگواره از عصر جمعه ۶ مردادماه (عصر عاشورای حسینی) خواهد بود.

دبیر نخستین سوگواره ملی عکس راوی عشق گفت: عکاسی در روز ۱۱ محرم(یوم الزینب) برابر با شنبه هفتم مرداد ماه و پایان کاری سوگواره در روز ۱۲ محرم برابر با هشتم مرداد ماه تا ساعت ۱۱ ظهر خواهد بود و عکاسان، آثار تولیدی خود را باید تا روز دوشنبه نهم مرادماه به آدرس ایمیل زینبیه اعظم زنجان ارسال کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا